Haber

Küçükçekmece’deki kedi düşmanı yine sahnede

–KÜÇÜKÇEKMECE’de site içerisinde bina girişinde bekleyen kedi, bina sakini tarafından dakikalarca şiddete maruz kaldı. Kediyi vuran kişi, 2019 yılında aynı sitede kedileri zehirlediği iddiasıyla gündeme gelmişti.

2019 yılında Küçükçekmece’de bir sitedeki kedileri zehirlediği iddiasıyla gözaltına alınan Aytuğ Koyuncu’nun aynı sitedeki kediye uyguladığı şiddet güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, 5 Ocak günü saat 18.30 sıralarında site içindeki binanın girişinde meydana geldi. Binanın dış kapısından giren Aytuğ Koyuncu, girişte kediyi gördü. Dış kapıyı kapatarak kedinin kaçmasına engel olan Koyuncu, kediye tekme ve yumruklarla uzun süre vurduktan sonra binanın dış kapısını açtı. Kedi kapının ortasından koştu. Bu sırada binaya giren başka bir kişiye kapıyı tutan Aytuğ Koyuncu hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Yaşanan dehşet dolu anlar ise sitedeki güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Aytuğ Koyuncu’nun farklı tarihlerde sitenin bahçesinde gezerken önündeki kedileri tekmelediği güvenlik kameralarına yansıdı.

1 YIL 8 AY HAPİS Aytuğ Koyuncu 2019’da da gündem olmuştu. Sevgi Yılmaz’ın kedilere baktığı için Aytuğ Koyuncu tarafından bıçakla tehdit edilip hakarete uğradığı iddiasıyla bir internet sitesine şikayette bulunmuştu. Koyuncu, şikayet üzerine gözaltına alındı.

Açılan davada mahkeme sanığı “hakaret” suçundan bin 740 lira para cezasına, “silahla tehdit” suçundan ise 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırdı.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu